Роутер D-Link DIR-615/T4
Відео 1Фото 6 |
Доступний бездротовий маршрутизатор (роутер) для організації локальної Wi-Fi і кабельної мережі в будинку/квартирі або малому офісі. Є черговою модифікацією (новою ревізією) однією з найпопулярніших бюджетних моделей D-Link DIR-615, вперше випущеної на ринок у 2009 році. Відрізняється вдосконаленим дизайном і поліпшеним апаратним обладнанням, яке збільшує зону якісного покриття, що відповідає стандарту 802.11 b/g/n.
В якості апаратної основи використовується мережевий процесор Realtek RTL8196E, що працює з тактовою частотою 400 МГц. Дві зовнішніх похилих незнімних антени з коефіцієнтом посилення 5 dBi і технологія MIMO 2х2 забезпечують високу пропускну здатність бездротової мережі, яка, за твердженням виробника, може досягати 300 Мбіт/с. Важливо, що роутер D-Link DIR-615/T4 здатний одночасно обслуговувати декілька клієнтських пристроїв без затримок і помітних провалів швидкості передачі даних.
До мережі провайдера пристрій підключається через WAN-порт стандарту 10/100BASE-TX Ethernet, здатний пропускати до 100 Мбіт/с. Чотири наявних LAN-порту з аналогічними швидкісними характеристиками можуть стати основою для побудови невеликий кабельної локальної мережі. Зазначеної пропускної здатності цілком достатньо для таких типових домашніх і офісних завдань, як робота з різноманітними хмарними сервісами, перегляд якісного потокового відео, передача IPTV-мовлення і трафіку мережевих ігри, відеозв'язок в інтернет-месенджерах і робота файлообмінних мереж.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Купити D-Link DIR-615/T4
Усі ціни 9 →D-Link DIR-615/T4D | 799 грн. |
D-Link DIR-615 | 748 грн. |
D-Link DIR-615/T4 Маршрутизатор | 600 грн. |
Роутер D-Link DIR-615 | 799 грн. |
D-Link DIR-615 | 628 грн. |