Роутер D-Link DIR-X1530
Відео 3Фото 4 |
D-Link DIR-X1530
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 15 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики DIR-X1530
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DIR-X1530
Усі ціни 35 →D-Link DIR-X1530 | 2 999 грн. |
D-Link DIR-X1530/EE | 2 860 грн. |
Маршрутизатор D-Link DIR-X1530 (DIR-X1530/EE) | 2 999 грн. |
D-Link DIR-X1530 Маршрутизатор | 2 520 грн. |
Wi-Fi Роутер D-Link DIR-X1530 AX1500 DIR-X1530/EE | 2 082 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →