Модем D-Link DWR-933
Відео 3Фото 5 |
D-Link DWR-933 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Купити D-Link DWR-933
Усі ціни 7 →Бездротовий маршрутизатор (роутер) D-Link DWR-933 | 4 515 грн. |
D-Link DWR-933 — Мобільний 4G модем (Вітрина) DWR-933/sale | 4 499 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) D-link DWR-933 | 5 816 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) D-link DWR-933 | 4 511 грн. |
Беспроводной маршрутизатор (роутер) D-link DWR-933 | 4 505 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) D-Link DWR-933 | 4 505 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) D-link DWR-933 | 5 497 грн. |
Компанія D-Link зарекомендувала себе як перевірений виробник виробника мережного обладнання для побутових споживачів та промислових потреб. Швидке бездротове з'єднання з використанням мобільного підключення до інтернету створює та підтримує переносна Wi-Fi точка DWR-933.
Оригінальний дизайн
Насамперед при знайомстві з автономним модемом погляд чіпляється за оригінальне шкіряне оздоблення корпусу. Модель зібрана в корпусі з габаритними розмірами 98x71x19 мм і вагою близько 120 г. Вона легко поміщається в простору кишеню верхнього одягу або відділення рюкзака. За автономне живлення точки доступу відповідає акумуляторна батарея ємністю 3000 мАгод із зарядкою через роз'єм microUSB.
Швидкий мобільний інтернет
Мобільні мережі модем "ловить" за допомогою вбудованих антен. D-Link DWR-933 підтримує покоління зв'язку GPRS/EDGE, 3G та LTE Cat.6. При досить впевненому прийомі 4G-сигналу з точки доступу можна вичавити швидкість прийому даних до 300 Мбіт/с, надсилання інформації - до 50 Мбіт/с. Одночасна роздача мобільного інтернету можлива на 10 клієнтських пристроїв у двох діапазонах (2.4 ГГц та 5 ГГц).
Інформаційний дисплей
Тримати руку на пульсі подій щодо параметрів підключення до мережі дозволяє інфо-дисплей. Кишенькова точка доступу ідеально вписується у формати ділових поїздок, спільного використання інтернету в подорожах та на дачі. Модель дотримується девізу «Мобільність понад усе!».