Модем Novatel MiFi 8000
Відео 6Фото 5 |
Novatel MiFi 8000 |
|
Підтримує CBRS та LAA.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novatel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novatel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novatel MiFi 8000
Усі ціни 6 →3G модем Novatel Mifi 8000L | 2 922 грн. |
3G модем Novatel Mifi 8000L | 2 841 грн. |
Novatel MIFI 8000L Black STH0020725 | 3 199 грн. |
Мобільний 3G/4G WiFi роутер Novatel MIFI 8000L | 2 695 грн. |
Мобільний 3G/4G WiFi роутер Novatel MIFI 8000L | 3 073 грн. |
Мобільний 4G маршрутизатор, модем/роутер USB WI-FI 3G/4G LTE NOVATEL MIFI | 2 995 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →