Підгузки-трусики Dada Elite Care Pants 6 / 34 pcs
Dada Elite Care Pants 6 / 34 pcs 14 шт34 шт |
|
Підгузки-трусики бренду Dada призначені для дітей, що підросли вагою від 15 кг. Вони виготовлені з м'яких, що дихають преміальних матеріалів, які забезпечують максимальний комфорт малюкові. А анатомічна форма гарантує зручне носіння, що б дитина не робила: спала, грала або бігала. Dada Elite Care Pants 6/34 pcs містять збільшену кількість суперабсорбенту, який моментально вбирає вологу, рівномірно розподіляє її та утримує всередині. В результаті дитина захищена від протікань, а її ніжна та чутлива шкіра – від роздратування та попрілостей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dada 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dada.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dada Elite Care Pants 6 / 34 pcs
Усі ціни 6 →Підгузки-трусики Dada Elite Care 6 (15+ кг) 34 шт. | 399 грн. |
Трусики-подгузники Dada Elite Care 6 Xl 15+ кг 34 шт (4820174980764) | 520 грн. |
Підгузки Dada Elite Care 6 XL (15+ кг) 34 шт (4820174980764) 4820174980764 | 455 грн. |
Dada Elite Care Розмір 6 XL (15+ кг), 34 шт. (980764) EliteCareРозмір6XL(1 | 403 грн. |
Dada Підгузки Dada Elite Care 6 XL (15+ кг) 34 шт (4820174980764) 48201749 | 455 грн. |
Трусики-підгузки Dada Elite Care 6 XL 15+ кг 34 шт (4820174980764) | 405 грн. |
Модификації Dada Elite Care Pants 6 / 34 pcs
Ціни на Dada Elite Care Pants 6 / 34 pcs |
---|---|---|---|---|
Dada Elite Care Pants 6 / 14 pcs | від 186 грн. | 3 пропозиції | ||
Dada Elite Care Pants 6 / 34 pcs | від 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →