Тепловий насос Daikin Altherma 3 R W EHBX08E6V/ERGA08EV 7 кВт 1ф (230 В)
Фото 10 | Очікується у продажу 250 584 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 7.5; Макс. потужність охолодження: 6.25; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 1.16; Потужність споживання (охолодження): 1.63 |
Daikin Altherma 3 R W EHBX08E6V/ERGA08EV 7 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Daikin Altherma 3 R W EHBX08E6V/ERGA08EV
Ціни на Daikin Altherma 3 R W EHBX08E6V/ERGA08EV |
---|---|---|---|---|
Daikin Altherma 3 R W EHBX04E6V/ERGA04EV 4 кВт 1ф (230 В) | від 107 598 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Altherma 3 R W EHBX08E6V/ERGA06EV 6 кВт 1ф (230 В) | від 110 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Daikin Altherma 3 R W EHBX08E9W/ERGA06EV 6 кВт 3ф (400 В) | від 119 217 грн. | 1 пропозиція |