Тепловий насос Bosch Compress 3000 AWBS 6 7 кВт
Bosch Compress 3000 AWBS 6 7 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплового насоса Bosch Compress 3000 AWBS 6:
- Інверторне управління
- Триходовий клапан
Модификації Bosch Compress 3000 AWBS 6
Ціни на Bosch Compress 3000 AWBS 6 |
---|---|---|---|---|
Bosch Compress 3000 AWBS 4 5 кВт | від 243 146 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 3000 AWBS 6 7 кВт | від 259 303 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 3000 AWBS 8 9 кВт | від 284 295 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 3000 AWBS 15 15 кВт | від 381 699 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →