Вудилище Daiwa Fuego 702LFS
Daiwa Fuego 702LFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Fuego 702LFS
Спининговое удилище Daiwa Fuego 702LFS 2,10m 3-15gr 11105-01 | 2 447 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Fuego 702LFS 2.1 м 3-15 г (11105-01) | 2 447 грн. |
Спінінг Daiwa Fuego 702LFS 2.10м 3-15г / (2161705 / 11105-01) | 2 447 грн. |
Спінінг Daiwa Fuego 702LFS 2,10m 3-15gr | 3 496 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →