Надувний човен Intex Explorer 300 Boat Set (58332)
Відео 10Фото 2 |
Intex Explorer 300 Boat Set 185 см211 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Explorer 300 Boat Set
Усі ціни 21 →Надувний човен Intex Explorer 300 Set 58332 (211 x 117 x 41см) INT-5 | 1 683 грн. |
Лодка Intex с насосом и веслами (58332) | 1 168 грн. |
Двомісний надувний човен Intex 58332 Explorer 300 Set, 211 х 117 см, (весл | 1 289 грн. |
Надувний човен двомісний EXPLORER 300 Set (Intex 58332) У комплекті весла | 1 700 грн. |
Тримісний надувний човен Intex Explorer 300 211х117х41см з веслами та ручн | 1 200 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intex Explorer 300 Boat Set
Ціни на Intex Explorer 300 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Explorer 200 Boat Set | від 882 грн. | 21 пропозиція | ||
Intex Explorer 300 Boat Set | від 1 168 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →