Вудилище Daiwa Ninja-X Carp 11596-397
Daiwa Ninja-X Carp 11596-397 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Ninja-X Carp 11596-397
Карповое удилище Daiwa Ninja X Carp 3.96m 3.5LB 4 Sec B 11596-397 | 3 014 грн. |
Вудилище коропове Daiwa Ninja X Carp 3.96м 3.5LB 4 Sec / (2164650 / 11596- | 3 014 грн. |
Вудилище карпове Daiwa Ninja X Carp 3.96м 3.5LB 4 Sec / (2164650 / 11596-3 | 3 014 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →