Вудилище Daiwa NZon XL Distance Feeder 11332-396
Daiwa NZon XL Distance Feeder 11332-396 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa NZon XL Distance Feeder 11332-396
Фидерное удилище Daiwa N`Zon Feeder 3.90m 150gr 11332-396 | 3 194 грн. |
Вудилище фідерне Daiwa N`Zon Feeder 3.90м 150г 2 квивертипа (11332-396) | 3 194 грн. |
Вудилище фідерне Daiwa N`Zon Feeder 3.90м 150г 2 квівертипи (11332-396) | 3 194 грн. |
Дуже комфортне вудилище фідера для лову на дистанції 60-70 метрів. Купувалося спеціально для лову на річках з швидкою течією, оскільки потрібно закидати важкі годівниці, щоб їх не зносило течією. Фідерні та флет-годівниці вагою 100-120 грам плюс підгодовування на 60 метрів закидати одне задоволення, бланк зовсім не перевантажується. Хороший баланс з котушкою розміром 5000. Дуже приємна та якісна EVA на ручці, але ось форма ручки на любителя, звичніше коли ручка просто кругла. Бланк твердий і виводити рибу необхідно не форсуючи, щоб не було сходів. Ергономіка, жорсткість, мала вага Усього два жорсткі квівертипи. Владимир И: користуюся Daiwa NZon XL Distance Feeder 11332-366 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →