Вудилище Daiwa Black Widow Carp 11579-362 (11579-362)
Daiwa Black Widow Carp 11579-362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Black Widow Carp 11579-362
Карповое удилище Daiwa Black Widow BWC 12ft 3.6m 3lb 11579-362 | 1 730 грн. |
Вудлище коропове Daiwa Black Widow 12ft 3.6m 3lb,11579-362 | 2 214 грн. |
Вудилище коропове Daiwa Black Widow BWC 12ft 3.6м 3lb/(723767/11579-362) | 1 977 грн. |
Вудилище карпове Daiwa Black Widow BWC 12ft 3.6м 3lb/(723767/11579-362) | 1 730 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →