Котушка Brain Apex Double 6000 (1858.41.70)
Brain Apex Double 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 6000
Усі ціни 28 →Катушка Brain Apex Double 6000 Screw Handle 6+1BB (1858.45.20) | 1 090 грн. |
Котушка Brain fishing Apex Double 6000 Screw Handle 6+1BB 5.11 (1858.45.20 | 1 294 грн. |
Котушка Brain fishing Apex Double 6000 Screw Handle 6+1BB 5.11 (1858.45.20 | 1 090 грн. |
Котушка Brain fishing Apex Double Baitrunner 6000 6+1BB 5.1:1 (1858.41.70) | 975 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Apex Double 6000 Screw Handle 6+1BB 5. | 1 090 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →