Саундбар Dali Katch One
Відео 10Фото 30 |
Dali Katch One 2020 рікТВ 43" |
|
4 пасивних радіатора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Katch One
Усі ціни 22 →Dali Katch One Soundbar Iron Black | 29 250 грн. |
DALI Katch One Ivory White офіційна гарантія | 28 249 грн. |
Домашній кінотеатр Dali Katch One czarny | 38 294 грн. |
Dali Katch One czarny | 37 360 грн. |
Dali Katch One czarny | 38 294 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →