SSD Dato DS700 DS700SSD-480GB 480 ГБ
Dato DS700SSD-480GB 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dato DS700 DS700SSD-480GB 480 ГБ
Усі ціни 39 →Накопичувач SSD 480GB Dato DS700 2.5" SATAIII TLC (DS700SSD-480GB) DS700SS | 1 142 грн. |
SSD диск Dato DS700 480GB (DS700SSD-480GB) DS700SSD-480GB | 1 139 грн. |
Ssd накопичувач Dato DS700 480 GB (DS700Ssd-480GB) | 1 647 грн. |
SSD-накопичувач Dato DS700 480GB 2.5" SATA (DS700SSD-480GB) | 1 209 грн. |
Dato DS700 480 GB (DS700SSD-480GB) | 1 163 грн. |
ще 20 пропозицій
недорогий та швиденький якщо вам треба дати старому ноутбуку нове життя: цей ССД саме те що треба користуюся сам і людям ставлю ціна, швидкість... нічого все добре за таку ціну недоліків у нього немає Сергей Чупыря: користуюся Dato DS700SSD-120GB кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Dato DS700 DS700SSD-480GB
Ціни на Dato DS700 DS700SSD-480GB |
---|---|---|---|---|
Dato DS700 DS700SSD-120GB 120 ГБ | від 459 грн. | 2 пропозиції | ||
Dato DS700 DS700SSD-240GB 240 ГБ | від 680 грн. | 36 пропозицій | ||
Dato DS700 DS700SSD-480GB 480 ГБ | від 1 128 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →