SSD Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ
Відео 7Фото 8 |
Patriot Memory PBE480GS25SSDR 2021 рікBurst |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ
Усі ціни 83 →Patriot Burst Elite 3D NAND TLC 480GB 2.5" (PBE480GS25SSDR) PBE480GS25SSDR | 1 219 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 480GB Burst Elite Patriot (PBE480GS25SSDR) | 1 376 грн. |
Накопичувач SSD 480GB Patriot Burst Elite 2.5" SATAIII TLC (PBE480GS25SSDR | 1 234 грн. |
SSD диск Patriot Burst Elite 480GB 2.5" SATAIII TLC (PBE480GS25SSDR) PBE48 | 1 270 грн. |
Ssd накопичувач Patriot Burst Elite 480 GB (PBE480GS25SsdR) | 1 498 грн. |
2 0 4 1 |
швидкість ціна Wood Shadow: користуюся Patriot Memory PBE480GS25SSDR менше місяця |
Хороший бюджетний SATA III SSD, брався як основа виключно для Операційної системи, утиліт та програм, з чим досить непогано справляється, жодних проблем із SSD та цілісністю програм на накопичувачі не виявлено Ціна Неістотні Frecen Snork: користуюся Patriot Memory PBE240GS25SSDR більше року |
купивши у 21 році, все досі чудово працює (на фото) ціна-якість ні |
Вічна класика
Patriot Burst Elite — один з найдоступніших твердотільних накопичувачів на ринку. Виконаний в класичному форматі 2.5-дюйми з інтерфейсом SATA 3, завдяки чому підходить як для складання нового, так і апгрейда старого ПК. Виготовлений з металу, що сприяє ефективнішому тепловідводу — навіть при тривалому навантаженні прогрівається не вище 45 °C.
Серце диска
Під капотом Patriot Burst Elite ховається контролер SM2259XT. Це новітнє SATA-рішення Silicon Motion з підтримкою як старої трьохбітної флеш-пам'яті TLC, так і нової чотирьохбітної QLC. А індекс XT позначує невміння працювати із зовнішнім оперативним буфером, а також наявність невеликого інтегрованого кеша.
Електронна лотерея
Тип флеш-пам'яті, що використовується в Patriot Burst Elite, як і в інших бюджетних SSD, може варіювати. У моделях невеликого об'єму (120-480 ГБ) з тільки одним чипом, використовується виключно швидка TLC. Тоді як у версіях на 960 ГБ і 1.92 ТБ завдяки розпаралелюванню запису на кілька чіпів може застосовуватися як TLC, так і в теорії повільна QLC.
Перевиконані обіцянки
На практиці ж швидкість Patriot Burst Elite навіть вище заявленої виробником. Замість послідовного читання і запису 450 і 320 МБ/с отримуємо 550 і 470 МБ/с відповідно. Об'єм віртуального SLC-масиву становить приблизно 25% від вільного місця на диску. Після його одноразового переповнення диску потрібен час на відновлення.
Модификації Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR
Ціни на Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ | від 448 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 ГБ | від 674 грн. | 79 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ | від 1 099 грн. | 85 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ | від 1 909 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ | від 3 767 грн. | 69 пропозицій |