Вбудована пароварка De Dietrich DKV 7340 A чорний
De Dietrich DKV 7340 A нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DKV 7340 A чорний
Духовой шкаф De Dietrich DKV7340A | 57 388 грн. |
Духовка електрична De Dietrich DKV7340A | 57 057 грн. |
De Dietrich DKV7340A | 65 600 грн. |
Вбудована пароварка De Dietrich DKV7340A | 54 499 грн. |
Модификації De Dietrich DKV 7340 A
Ціни на De Dietrich DKV 7340 A |
---|---|---|---|---|
De Dietrich DKV 7340 X нержавіюча сталь | від 63 427 грн. | 1 пропозиція | ||
De Dietrich DKV 7340 A чорний | від 54 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →