Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 11 500x1800
Модифікації De'Longhi Compact Panel 11 36
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 11 500x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 11 500x1800
Delonghi Delonghi Compact Panel 11 TEK 500x1800 мм 1948 Ватт боковое подкл | 8 734 грн. |
Delonghi Compact Panel 11 TEK 500x1800 мм (0181245154) 0181245154 | 8 734 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 11 TEK 500 x 1800 мм бічний | 8 734 грн. |
Закрити
Рекомендуємо