Радіатор опалення De'Longhi PHD 2.0 Panel 21 600x400 (0H81216312)
Модифікації De'Longhi PHD 2.0 Panel 21 1
Характеристики
De'Longhi PHD 2.0 Panel 21 600x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi PHD 2.0 Panel 21 600x400
Delonghi Delonghi PHD 2.0 Panel 21 TEC 600x400 мм боковое правое/нижнее по | 5 750 грн. |
Delonghi PHD 2.0 Panel 21 TEC 600x400 мм (0H81216312) 0H81216312 | 5 750 грн. |
Радіатор сталевий DeLonghi PHD 2.0 Panel 21 TEC 600x400 мм нижнє підключен | 5 750 грн. |
Закрити
Рекомендуємо