Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 11 600x1400
Модифікації De'Longhi Compact Panel 11 36
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 11 600x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 11 600x1400
Delonghi Delonghi Compact Panel 11 TEK 600x1400 мм 1771 Ватт боковое подкл | 8 116 грн. |
Delonghi Compact Panel 11 TEK 600x1400 мм (0181246142) 0181246142 | 8 116 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 11 TEK 600 x 1400 мм бічний | 8 116 грн. |
Закрити
Рекомендуємо