Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 400x1200
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 400x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 400x1200
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 400x1200 мм 1896 Ватт боковое подкл | 7 773 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 400x1200 мм (0181544136) 0181544136 | 7 773 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 400 x 1200 мм бічний | 7 773 грн. |
Закрити
Рекомендуємо