Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 400x500
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 400x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 400x500
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 400x500 мм 790 Ватт боковое подкл. | 4 104 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 400x500 мм (0181544115) 0181544115 | 4 104 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 400 x 500 мм бічний | 4 104 грн. |
Закрити
Рекомендуємо