Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 500x900
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 500x900
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 500x900 мм 1696 Ватт боковое подкл. | 6 792 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 500x900 мм (0181545127) 0181545127 | 6 792 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 500 x 900 мм бічний | 6 792 грн. |
Закрити
Рекомендуємо