Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 10
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 10 4
Therm-X2 Profil-K 10 300x900 | сталь | 10 | бічне | 1/2" | 3 160 грн. | Sweetdim.com.ua | ||
Therm-X2 Profil-K 10 300x1600 | сталь | 10 | бічне | 1/2" | 5 040 грн. | Sweetdim.com.ua | ||
Therm-X2 Profil-K 10 300x2000 | сталь | 10 | бічне | 1/2" | 6 160 грн. | Sweetdim.com.ua | ||
Therm-X2 Profil-K 10 300x1000 | сталь | 10 | бічне | 1/2" | 7 474 .. 11 119 грн. | Порівняти ціни 21 |
Рекомендуємо