Радіатор опалення De'Longhi Compact Panel 22 600x800
Модифікації De'Longhi Compact Panel 22 50
Характеристики
De'Longhi Compact Panel 22 600x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi Compact Panel 22 600x800
Delonghi Delonghi Compact Panel 22 TEK 600x800 мм 1748 Ватт боковое подкл. | 7 169 грн. |
Delonghi Compact Panel 22 TEK 600x800 мм (0181546124) 0181546124 | 7 169 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI Compact Panel 22 TEK 600 x 800 мм бічний | 7 169 грн. |
Закрити
Рекомендуємо