Тепловентилятор De'Longhi HFX 30 C18 IW
De'Longhi HFX 30 C18 IW термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi HFX 30 C18 IW
Delonghi Delonghi HFX 30 C18 IW | 2 100 грн. |
Тепловентилятор Delonghi HFX30C18.IW | 1 649 грн. |
Delonghi HFX30C18.IW | 1 990 грн. |
DeLonghi HFX 30 C18 IW 0114571000 | 1 999 грн. |
Delonghi HFX 30 C18 IW | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →