Тепловентилятор Rotex RAP09-H-O
Фото 3 |
Rotex RAP09-H-O термостатповоротний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RAP09-H-O
Усі ціни 17 →Обігрівач Rotex RAP09-H-O | 1 111 грн. |
Обогреватель ROTEX RAP09-H-O | 902 грн. |
Обігрівач Rotex RAP09-H-O | 849 грн. |
Rotex Обігрівач Rotex RAP09-H-O | 849 грн. |
Rotex RAP09-H-O | 993 грн. |
ще 12 пропозицій
Не раджу його брати, ну якщо хочете хіба на власному досвіді це перевірити ще раз! Чутливий термостат - чітко вмикається, коли температура падає на кілька градусів і відповідно вимикається, коли вона піднімається. Дуже ніжний і тендітний пластик корпусу, особливо ручка. Шумний вентилятор, короткий та жорсткий кабель! Перестав працювати поворот корпусу – перевернув, постукав по днище пальцями – запрацювало, напевно приклинює. користуюся Rotex RAP09-H-O менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →