Радіатор опалення De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 500x1200
Модифікації De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 24
Характеристики
De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 500x1200
Delonghi Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 500x1200 мм 1299 Ватт боковое право | 7 727 грн. |
Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 500x1200 мм (0181115336) 0181115336 | 7 727 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI PHD 2.0 Panel 11 TEC 500 x 1200 мм бічний/нижні | 7 727 грн. |
Закрити
Рекомендуємо