Радіатор опалення De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 600x2000
Модифікації De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 24
Характеристики
De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 600x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити De'Longhi PHD 2.0 Panel 11 600x2000
Delonghi Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 600x2000 мм 2531 Ватт боковое право | 12 314 грн. |
Delonghi PHD 2.0 Panel 11 TEC 600x2000 мм (0181116360) 0181116360 | 12 314 грн. |
Радіатор сталевий DELONGHI PHD 2.0 Panel 11 TEC 600 x 2000 мм бічний/нижні | 12 314 грн. |
Закрити
Рекомендуємо