Душовий набір Deante Neo Joko NBJ 05JK
Deante Neo Joko NBJ 05JK |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Neo Joko NBJ 05JK
Усі ціни 6 →Deante Neo Joko NBJ 05JK | 1 620 грн. |
Душовий гарнітур Neo Joko (NBJ05JK) | 1 204 грн. |
Душовий гарнітур Neo Joko (NBJ05JK) NBJ05JK | 984 грн. |
Душовий гарнітур Deante Neo Joko NBJ 05JK | 1 337 грн. |
Neo Душовий гарнітур Neo Joko (NBJ05JK) NBJ05JK | 984 грн. |
Душовий гарнітур Neo Joko (NBJ05JK) | 1 270 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →