Душовий набір Deante Avis NGV 041K
Фото 6 |
Deante Avis NGV 041K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Avis NGV 041K
Усі ціни 18 →Душовий набір DEANTE Avis із ручною лійкою та шлангом з тримачем хром NGV0 | 919 грн. |
Душовий гарнітур Deante Avis (NGV 041K) NGV041K | 932 грн. |
Душовий гарнітур Deante Avis на тримачі, душ - 5 функц., шланг - нерж.стал | 892 грн. |
Deante AVIS точечный (NGV041K) | 919 грн. |
Deante AVIS точечный (NGV041K) | 919 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →