Кулер Deepcool AG500 ARGB Black (R-AG500-BKANMN-G-1)
Відео 5Фото 10 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool AG500 ARGB Black
Усі ціни 40 →Deepcool AG500 ARGB (R-AG500-BKANMN-G-1) Black R-AG500-BKANMN-G-1 | 1 839 грн. |
Кулер процесорний DeepCool AG500 BK ARGB (R-AG500-BKANMN-G-1) R-AG500-BKAN | 1 839 грн. |
Кулер Deepcool AG500 Bk Argb (R-AG500-BKANMN-G-1) | 1 840 грн. |
Кулер для процессора Deepcool ag500 bk argb (r-ag500-bkanmn-g-1) | 1 885 грн. |
Потужне охолодження для високопродуктивних систем
Deepcool AG500 BK ARGB пропонує значне охолодження для процесорів як від Intel, так і від AMD, поєднуючи потужний радіатор та ефективну циркуляцію повітря за допомогою 120-мм вентилятора. З вагою в 861 грам і п'ятьма мідними тепловими трубками цей кулер здатний впоратися з відведенням до 240 Вт теплової енергії, роблячи його ідеальним вибором навіть для таких вимогливих процесорів, як Ryzen 7 або Core i7, при цьому залишаючись доступним за ціною.
Гнучке налаштування швидкості обертання
Вентилятор кулера забезпечує діапазон швидкості від 300 до 1850 об/хв, дозволяючи користувачу тонко налаштовувати баланс між охолоджувальною здатністю та рівнем шуму. Завдяки застосуванню гідродинамічного підшипника та підтримці ШИМ-регулювання, Deepcool AG500 BK ARGB обіцяє тривалий термін служби та низький рівень шуму. З висотою 155 мм, кулер гарантує сумісність з широким спектром корпусів, включаючи Mini Tower і Cube Case.
Стильна ARGB-підсвічування
Кулер не тільки функціональний, але й стилістично привабливий завдяки вбудованому ARGB-підсвічуванню, сумісному з програмним забезпеченням від провідних виробників материнських плат, включаючи Asus, Gigabyte, MSI, Razer та ASRock. Це дозволяє легко інтегрувати кулер у будь-яку систему, що підтримує синхронізацію освітлення, та створити унікальний зовнішній вигляд. Варіанти кольорового виконання кулера, включаючи класичний чорний і Snow White, що рідше зустрічається, пропонують додаткові можливості для персоналізації складання.
Модификації Deepcool AG500 ARGB Black
Ціни на Deepcool AG500 ARGB Black |
---|---|---|---|---|
Deepcool AG500 ARGB White | від 1 649 грн. | 18 пропозицій | ||
Deepcool AG500 ARGB Black | від 1 661 грн. | 45 пропозицій |