Вентилятор Deepcool FC120 (R-FC120-BKAMN1-G-1)
Відео 6Фото 10 |
Deepcool FC120
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики FC120
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool FC120
Усі ціни 21 →Deepcool FC120 ARGB (R-FC120-BAMN1-G-1) Black R-FC120-BAMN1-G-1 | 719 грн. |
Вентилятор DeepCool FC120 Black R-FC120-BAMN1-G-1 | 719 грн. |
Кулер Deepcool FC120 (R-FC120-BKAMN1-G-1) | 719 грн. |
Вентилятор DeepCool FC120 Black, 120x120x25мм, 4pin, черный R-FC120-BAMN1- | 719 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →