Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Системи охолодження   /   Deepcool

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Фото - Система охолодження Deepcool LD240 Black
Відео 1Фото 6
Deepcool LD240 Black
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Вентилятор
Кількість вентиляторів2 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydro Bearing)
Мінімальні оберти600 об/хв
Максимальні оберти2400 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік72.04 CFM
Статичний тиск3.48 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму39 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора240 мм
Розмір помпи89x78x53 мм
Швидкість обертання помпи3400 об/хв
Довжина трубки410 мм
Джерело живлення помпи3-pin
Інше
Дисплей
Підсвічування
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Джерело живлення підсвітки3-pin (5V)
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити282x120x27 мм / радіатора /
Вага1476 г
Офіційний сайтdeepcool.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Маркування виробника
R-LD240-BKMSN-G-1

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.

Купити Deepcool LD240 Black

Усі ціни 38 →

Система рідинного охолодження Deepcool LD240

+ 78 балів ITbox, Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, діаметр вентиляторів - 1... ще20 мм, Підсвічування - ARGB, 2400 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 38.71 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 563 грн.

Deepcool LD240

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 829 грн.

Готова СВО Deepcool LD240 (R-LD240-BKMSN-G-1) Black R-LD240-BKMSN-G-1

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 286 грн.

Система рідинного охолодження Deepcool LD240

Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічуван... щеня - ARGB, 2400 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 38.71 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 547 грн.

Система рідинного охолодження Deepcool ld240

- Для процесорів: AMD - Сокет: 1156 - Кількість вентиляторів: 2 - Діаметр вентиляторів: 120 мм - Підсвічування:... щеARGB - Максимальна частота обертів: 2400 об/хв ± 10% - Матеріал радіатора: алюміній + мідь - Тип підшипників: гідродинамічний (FDB Bearing) - Тиск: 3.48 мм H2O - Повітряний потік: 72.04 CFM - Управління швидкістю обертання: так - Рівень шуму: 38.71 dB - Роз'єми живлення: 3-pin - Напруга живлення вентиляторів: 12 В - Довжина патрубків: 410 мм - Розміри радіаторів: 282 x 120 x 27 мм - Розміри вентиляторів: 120 х 120 х 25 мм - Розмір водоблоку: 89 x 78 x 53 мм - Вага: 1476 г - Колір: чорний
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
4 971 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Deepcool LD240 Black

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Deepcool LD240 Black

Ціни на Deepcool LD240 Black
Deepcool LD240 White від 4 500 грн.53 пропозиції
Deepcool LD240 Black від 4 300 грн.42 пропозиції
Deepcool LD360 White від 5 877 грн.48 пропозицій
Deepcool LD360 Black від 6 490 грн.3 пропозиції
Відеоогляди