Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Системы охлаждения   /   Deepcool

Водяное охлаждение Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Фото - Система охлаждения Deepcool LD240 Black
Видео 1Фото 6
Deepcool LD240 Black
Основное
Назначениедля процессора
Типводяное охлаждение
Вентилятор
Кол-во вентиляторов2 шт
Диаметр вентилятора120 мм
Толщина вентилятора25 мм
Тип подшипникагидродинамический (Hydro Bearing)
Минимальные обороты600 об/мин
Максимальные обороты2400 об/мин
Регулятор оборотовавто (PWM)
Макс. воздушный поток72.04 CFM
Статическое давление3.48 мм H2O
Возможность замены
Уровень шума39 дБ
Источник питания4-pin
Радиатор
Материал радиатораалюминий
Материал подложкимедь
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяное охлаждение
Размер радиатора240 мм
Размер помпы89x78x53 мм
Скорость вращения помпы3400 об/мин
Длина трубки410 мм
Источник питания помпы3-pin
Общее
Дисплей
Подсветка
Цвет подсветкиARGB
Синхронизация подсветкиmulti compatibility
Источник питания подсветки3-pin (5V)
Тип креплениядвусторонний (backplate)
Габариты282x120x27 мм / радиатора /
Вес1476 г
Официальный сайтdeepcool.com
Дата добавления на E-Katalogиюнь 2024
Маркировка производителя
R-LD240-BKMSN-G-1

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Deepcool.

Купить Deepcool LD240 Black

Все цены 6 →

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black забезпечує ефективне відведення тепла завдяки 240 мм радіатору з мідною основою та дв... ещеом 120 мм вентиляторам (гідродинамічні підшипники) зі швидкістю до 1200 об/хв, що гарантує низький рівень шуму до 38 дБ і довготривалу роботу; ARGB-підсвітка додає кастомізації системи, а 4‑pin керування обертами дає змогу гнучко налаштувати баланс між продуктивністю та акустикою; компактні габарити 282×120×27 мм і сумісність із роз’ємом Socket 1700 спрощують інтеграцію в сучасні корпуси, а простий монтаж робить установку швидкою для геймерів і професіоналів, що прагнуть стабільного охолодження під високими навантаженнями.
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
4 603 грн.

Водяне охолодження Deepcool LD240 (R-LD240-BKDMMN-G-1)

Водяне охолодження Deepcool LD240 – сучасне рішення для ефективного охолодження процесорів високої продуктивності. Оснащене в... ещееликим 240 мм радіатором та двома вентиляторами ARGB з максимальним обертанням до 2400 об/хв, воно забезпечує високий поток повітря та низький рівень шуму (до 38,7 дБА). Вбудований багатофункціональний дисплей з ARGB-підсвічуванням дозволяє в реальному часі контролювати температуру процесора та витрату енергії, а завдяки зручному програмному забезпеченню налаштовувати моніторинг та змінювати інтерфейс. Водяне охолодження має технологію Anti-Leak для запобігання витокам і підтримує сумісність з платформами Intel (LGA 1700/1851, 1150/1151/1155/1156, 1200) та AMD (AM4, AM5). Високоякісна помпа п’ятого покоління забезпечує стабільну роботу та ефективне відведення тепла від процесора. Простий монтаж та комплект всі необхідні компоненти роблять цей охолоджувач ідеальним для будь-яких систем. Стильний дизайн із підсвічуванням ARGB додає естетичності будь-якому корпусу.
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 563 грн.

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Рідинний кулер для процесора DeepCool LD240 – це високопродуктивне рішення для охолодження сучасних ПК. Завдяки системі "все-... ещев-одному" він забезпечує ефективне та тихе охолодження процесора, підтримуючи стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Модель оснащена двома 12-сантиметровими вентиляторами з мульти-LED підсвічуванням, що створює привабливий зовнішній вигляд і
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 600 грн.

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Рідинний кулер для процесора DeepCool LD240 – це високопродуктивне рішення для охолодження сучасних ПК. Завдяки системі "все-... ещев-одному" він забезпечує ефективне та тихе охолодження процесора, підтримуючи стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Модель оснащена двома 12-сантиметровими вентиляторами з мульти-LED підсвічуванням, що створює привабливий зовнішній вигляд і
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 597 грн.

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Рідинний кулер для процесора DeepCool LD240 – це високопродуктивне рішення для охолодження сучасних ПК. Завдяки системі "все-... ещев-одному" він забезпечує ефективне та тихе охолодження процесора, підтримуючи стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Модель оснащена двома 12-сантиметровими вентиляторами з мульти-LED підсвічуванням, що створює привабливий зовнішній вигляд і
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 606 грн.

Водяне охолодження Deepcool LD240 Black (R-LD240-BKMSN-G-1)

Рідинний кулер для процесора DeepCool LD240 – це високопродуктивне рішення для охолодження сучасних ПК. Завдяки системі "все-... ещев-одному" він забезпечує ефективне та тихе охолодження процесора, підтримуючи стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Модель оснащена двома 12-сантиметровими вентиляторами з мульти-LED підсвічуванням, що створює привабливий зовнішній вигляд і
Saren.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
4 607 грн.

Динамика цен на Deepcool LD240 Black

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная

Модификации Deepcool LD240 Black

Цены на Deepcool LD240 Black
Deepcool LD240 White от 4 500 грн.1 предложение
Deepcool LD240 Black от 4 563 грн.7 предложений
Deepcool LD360 White от 5 871 грн.49 предложений
Deepcool LD360 Black от 6 574 грн.9 предложений
Видеообзоры