Deerma DX700
Відео 36Фото 8 |
Deerma DX700 2020 рікHEPA |
|
Компактний ручний пилосос для сухого прибирання приміщень побутового формату. Живлення на двигун приладу потужністю 600 Вт подається з мережевого дроту довжиною 4.5 м. Він укупі з контейнером-пилозбірником мешкає на «бластернiй» (тобто верхній) частині пристрою. Пилосос виготовлений з високоміцного ABS-пластику і комплектується пластиковою подовжувальною трубкою. Також «з коробки» до нього додаються щітка (без ворсинок), щілинна насадка і невелика щіточка з поворотною «головою».
Пилозбірник системи циклон у Xiaomi Deerma DX700 створює всередині пристрою сильний вихровий потік високої інтенсивності для ефективного відділення частинок пилу і забруднень, які осідають і затримуються на стінках контейнера-пилозбірника об'ємом 0.8 л. Фільтр тонкого очищення НЕРА з протиалергенними властивостями захоплює левову частку частинок сміття. Вага пилососа дорівнює 1.9 кг, а розміри його корпусу складають 112.3x26x28.8 см.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Купити Deerma DX700
Усі ціни 73 →Deerma Deerma Stick Vacuum Cleaner Cord Gray (DX700S) | 1 799 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi Deerma Stick Vacuum Cleaner Cord (DX700S) Gray | 1 749 грн. |
Пылесос Deerma DX700S | 1 799 грн. |
Пилосос Deerma Stick Vacuum Cleaner Cord White (DX700) DX700 | 1 799 грн. |
DEERMA SUCTION VACUUM CLEANER DX700S | 1 840 грн. |
2 0 2 1 |
Дуже понравився) Ціна, якість збірки, можна прибирати меблі та автомобіль Поки нічого Григорій Гординяк: користуюся Deerma DX700 менше місяця |
Купував цю модель з думкою про те, що це буде не більше ніж електровіник, але виявився повноцінний пилосос, у порівнянні зі звичайним мішковим пилососом сименс на 2 кВт, цей всмоктує приблизно з такою ж потужністю, можливо трохи менше. У нас у квартирі ламінат та плитка, тому особливої вимоги до потужності немає, збирає все без проблем. У ванній лежить килимок, але пропилососити його проблема, тому регулювання потужності немає, при цьому засмоктує досить сильно та проблематично відірвати. У комплекті йде меблева та щілинна насадки, меблева знадобилася. пилозбірник нормального розміру, якщо вдома не свинарник, то вистачить його раз на 4-5, щоб пропилососити без втрати потужності. Взагалі навіть якщо пилозбірник майже заповнений сміттям, втрата потужності мінімальна. Контейнер легко знімається, всередині знаходиться фільтр HEPA, на який натягнутий "шкарпетка", цей шкарпетка легко стирається і швидко висихає. HEPA фільтр можна замовити в інтернеті, вони є, але за відгуками люди їх просто миють і служить далі. - Потужність всмоктування - зручність використання - дуже хороша фільтрація, HEPA фільтр затримує навіть дрібні частинки, запаху пилу немає взагалі - хороша щітка для підлоги без килимового покриття - Цікаво виглядає - Штука на яку намотувати кабель живлення дуже легко знімається, іноді просто відвалюється якщо смикнути випадково - на щітці немає ворсу, для килимів, швидше за все, буде не дуже добре Богдан К: користуюся Deerma DX700 менше місяця |
Доброго дня! Зручний, легко розбирається та збирається, добре втягує пил. Потужність хороша, зовні виглядає симпатично. Поки що все подобається! Сподіватимуся на його довгу службу. Недоліків поки що немає. Як з'являться проблеми, відпишуся. щойно купив(ла) Deerma DX700 |