Пилосос
Deerma VC55
Фото 10 |
Deerma VC55 |
|
Заряджання USB-C.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deerma VC55
Усі ціни 8 →Deerma VC55 Cordless Vacuum Cleaner | 3 599 грн. |
Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Deerma Cordless Vacuum Cleaner VC55 | 3 865 грн. |
Deerma VC55 033632 | 6 720 грн. |
Пилосос Deerma VC55 033632 | 6 560 грн. |
Пылесос 2в1 (вертикальный+ручной) Deerma Cordless Vacuum Cleaner VC55 | 3 598 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →