Фільтр-подовжувач Defender DFS 755 (99755)
Фото 9 |
Defender DFS 755 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender DFS 755
Усі ціни 23 →Defender DFS 755 2200w 2xUSB-A 5 розеток 5м з вимикачем чорний | 439 грн. |
Сетевой фильтр DEFENDER (99755)DFS 755 5 м, 5 розеток, 2xUSB, 2.1A 99755 | 549 грн. |
Мережевий фільтр живлення Defender DFS 755 5m 5 роз (99755) 99755 | 399 грн. |
Defender DFS 755 5,0 м, 5 розеток, 2xUSB, 2.1A 99755 | 399 грн. |
Defender DFS 755 5м (99755) 99755 | 459 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Defender DFS 755
Ціни на Defender DFS 755 |
---|---|---|---|---|
Defender DFS 751 | від 309 грн. | 16 пропозицій | ||
Defender DFS 753 | від 335 грн. | 14 пропозицій | ||
Defender DFS 755 | від 382 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →