Фільтр-подовжувач Logicpower LP-X5 Premium 3m Black (9584)
Фото 6 |
Logicpower LP-X5 Premium 3m Black |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-X5 Premium 3m Black
Logicpower LP-X5 PREMIUM 3m, 5 розеток, 16А, з вимикачем Black (9584) | 299 грн. |
LogicPower LogicPower LP-X5 PREMIUM, 3 m Black (9584) | 297 грн. |
Подовжувач 5 троянд. LogicPower LP-X5 Premium 3m (LP9584) | 270 грн. |
Модификації Logicpower LP-X5 Premium 3m Black
Ціни на Logicpower LP-X5 Premium 3m Black |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-X5 Premium 2m Black | від 272 грн. | 8 пропозицій | ||
Logicpower LP-X5 Premium 3m Black | від 270 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LP-X5 Premium 5m Black | від 367 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →