Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   Комп'ютерні колонки   /   Defender

Комп'ютерні колонки Defender Spitfire

Фото - Комп'ютерні колонки Defender Spitfire
Фото 13
Defender Spitfire
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум70 дБ
Частотний діапазон60 – 16000 Гц
Сумарна потужність6 Вт
Фронт3 Вт/канал
Функції та можливості
ФункціїBluetooth v 5.2
кардридер
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / вбудований кабель /
Інше
Живлення від USB порту
Світлові ефекти
Регулятор гучностіна сигнальному кабелі
Похила конструкція
Матеріал колонокпластик
Вага0.64 кг
Офіційний сайтua.defender-global.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024

Компактна односмугова комп'ютерна акустична система формату 2.0 з USB-живленням. Складається з двох невеликих настільних колонок, обладнаних RGB LED-підсвічуванням, та здатна працювати як з аналоговим підключенням через роз'єм miniJack 3.5mm, так і з бездротовими з'єднаннями, створюваними за допомогою вбудованого модуля Bluetooth. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, що може працювати з ПК, ноутбуками, моноблоками, смартфонами, планшетами, більшістю типів ігрових консолей та навіть телевізорами (при підключенні USB-живлення).

Акустична система Defender Spitfire також оснащена кардрідером для карт пам'яті microSD/TF об'ємом до 64 Гб, з яких можна відтворювати підбірки mp3-файлів. За помірно голосне звучання колонок відповідає енергоефективний підсилювач і пара 1,75" динамічних драйверів, які, згідно з запевненнями виробника, здатні відтворювати частотний діапазон від 60 до 16000 Гц. Чотири попередньо встановлених режими RGB LED-підсвічування допоможуть прикрасити куточок любителя комп'ютерних ігор.

Компактні розміри та невелика вага дозволяють зберігати колонки в іншому місці та встановлювати їх на стіл лише за потреби (для економії вільного простору). Основні особливості: RGB LED-підсвічування для створення яскравої атмосфери, підтримка як аналогових, так і бездротових підключень через Bluetooth, наявність кардрідера для mp3, компактність у поєднанні з якісним звуком.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.

Купити Defender Spitfire

Усі ціни 23 →

Акустична система Defender Spitfire Bluetooth Black (65047) 65047

Акустична система Defender Spitfire Bluetooth Black (65047) — це підлогова 2.0-канальна аудіосистема з потужністю 6 Вт, що за... щебезпечує якісне відтворення звуку в діапазоні від 20 Гц до 20 кГц. Вона оснащена Bluetooth 5.2 для стабільного бездротового підключення, а також підтримує USB і AUX інтерфейси для гнучкості у виборі джерел звуку. Корпус виконаний з пластику чорного кольору, а вага системи становить 0,64 кг, що робить її легкою та компактною. Defender Spitfire має вбудований MP3-плеєр для відтворення файлів з microSD-карт, а живлення здійснюється від мережі. Гарантія на пристрій — 12 місяців.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
893 грн.

Акустичні колонки Defender Spitfire Black (65047) 65047

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 160 грн.

Мультимедійна акустика Defender Spitfire Black (65047)

Мультимедійна акустика Defender Spitfire Black (65047) — це потужний та стильний мультимедійний гучномовець з високою якістю... щезвуку. Оснащена технологією Bluetooth 5.2, вона забезпечує швидкий бездротовий зв’язок із дальністю до 10 метрів та низьке енергоспоживання. Потужність 6 Вт дозволяє створювати насичене та чисте звучання в діапазоні від 60 до 16000 Гц, що задовольнить навіть найвибагливіших користувачів. Вбудований MP3-плеєр і слот для microSD до 64 ГБ дають можливість слухати улюблену музику без підключення до комп'ютера або смартфона. Крім того, акустика має зручний провідний пульт управління, а також можливість підключення навушників і мікрофона через стандартний 3.5 мм роз’єм. Ергономічний дизайн із гумовими ніжками забезпечує стійкість і запобігає ковзанню. LED-підсвічування додає естетичності та створює атмосферу під час прослуховування. Чорний корпус з якісного пластику у поєднанні з компактними розмірами робить цей пристрій ідеальним доповненням до будь-якого робочого або домашнього простору. Defender Spitfire — оптимальний вибір для якісного звуку та зручної мобільності.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 740 грн.

Акустична система Defender Spitfire Bluetooth Black (65047) 65047

бездротове, 2.0, USB, AUX, Потужність, Вт - 6, пластик, 0.64 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
893 грн.

Колонки DEFENDER Spitfire Black (65047) 65047

FOXTROT.UAЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
893 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Defender Spitfire

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна