Трансмісійне мастило Delphi Gear Oil 75W-80 1L 1 л (28344397)
Delphi Gear Oil 75W-80 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delphi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delphi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delphi Gear Oil 75W-80 1L 1 л
Масло трансмиссионное 75W80 Delphi Gear Oil 5 (1L) (GL5/MIL-L-2105D/MAN 34 | 273 грн. |
Масло напівсинтетичне трансмісійне GEAR OIL 5 75W-80, 1л 28344397 | 260 грн. |
DELPHI 28344397 | 265 грн. |
DELPHI 28344397 Трансмісійна олія Delphi Gear Oil 5 75W-80, 1л | 273 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →