Трансмісійне мастило Delphi Gear Oil 80W-90 5 л (93892553)
Delphi Gear Oil 80W-90 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delphi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delphi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delphi Gear Oil 80W-90 5 л
Масло трансмиссионное 80W90 Delphi Gear Oil 4 (5L) (GL5/MIL-L-2105D/MAN 34 | 1 108 грн. |
Масло трансмісійне мінеральне GEAR OIL 4 80W-90, 5л 93892553 | 1 059 грн. |
DELPHI 93892553 | 1 052 грн. |
Модификації Delphi Gear Oil 80W-90
Ціни на Delphi Gear Oil 80W-90 |
---|---|---|---|---|
Delphi Gear Oil 80W-90 1 л | від 229 грн. | 3 пропозиції | ||
Delphi Gear Oil 80W-90 5 л | від 1 052 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →