ДБЖ Delta Amplon R-1K UPS102R2002N035 1000 ВА (UPS102R2002N035)
Фото 5 |
Delta Amplon R-1K UPS102R2002N035 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Delta Amplon R-1K UPS102R2002N035
Ціни на Delta Amplon R-1K UPS102R2002N035 |
---|---|---|---|---|
Delta Amplon R-1K UPS102R2002N035 1000 ВА | від 27 707 грн. | 2 пропозиції | ||
Delta Amplon R-2K UPS202R2002N035 2000 ВА | від 40 512 грн. | 2 пропозиції | ||
Delta Amplon R-3K UPS302R2002N035 3000 ВА | від 47 653 грн. | 1 пропозиція |