Аудіоресивер Denon HEOS Link
Відео 5Фото 6 |
Denon HEOS Link
Тип:програвач без підсилювача
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум:90 дБ
Входи:оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:Pre-Amp, на сабвуфер
Дод. виходи:тригерний
Всі характеристики
Характеристики HEOS Link
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon HEOS Link
Denon Heos Link HS2 czarny | 20 280 грн. |
Denon Heos Link HS2 czarny | 20 787 грн. |
Мережевий аудіопрогравач Denon HEOS Link HS2 Silver | 22 499 грн. |
Мережевий програвач Denon HEOS Link HS2 Silver | 23 693 грн. |
Denon HEOS Link | 26 978 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →