Аудіосистема Denon Home 150
Відео 17Фото 9 |
Купити Denon Home 150
Усі ціни 19 →Smart колонки Denon Home 150 Black | 8 590 грн. |
Акустика Denon Home 150 White 237508 | 10 940 грн. |
Smart колонки Denon Home 150 Black | 8 597 грн. |
Портативна колонка Denon Home 150 Biały | 9 307 грн. |
Denon Home 150 Biały | 9 307 грн. |
Японська компанія Denon вже більше ста років створює дивні по якості і дизайну продукти. Один з них — аудіосистема Home 150 – розумна колонка, яка нікого не залишить байдужим.
Дизайн
Модель у формі циліндра вийшла компактною, (187x120x120 мм), але важкою (1.7 кг). Пропонується в білому або чорному кольорі, обтягнута водонепроникною тканиною, що захищає від вологи і бризок. Виглядає добротно і солідно, як справжній преміум-девайс. Мабуть, тому виробник вирішив не перетворювати його в портативний і не забезпечив вбудованим акумулятором. Колонка живиться виключно від мережі.
Управління
Головною фішкою є можливість голосового управління з допомогою цілих трьох асистентів: Amazon Alexa, Google Assistant і Apple Siri. Їм можна доручити відтворити музику, змінити гучність, перейти до наступного треку і багато іншого.
Можливості відтворення
Завдяки 1-дюймовому твіттеру і 3.5-дюймовому вуферу, користувач може насолоджуватися чистим і гучним звуком, регулюючи низькі і високі частоти на свій розсуд. Підтримується відтворення по Bluetooth, Wi-Fi, USB або AUX 3.5 мм Hi-Res. Також є вхід Ethernet (RJ-45) для підключення по локальній мережі.
Любителів збільшених можливостей порадує функція Multiroom (Denon HEOS для підключення інших аудіосистем і ресиверів), AirPlay 2, а також три кнопки пресетів еквалайзера на верхній сенсорної панелі девайса. Вони ж виконують функцію налаштування інтернет-радіостанцій.
Denon Home 150 — дуже симпатична багатофункціональна колонка, яку не відмовиться мати вдома кожен. Інше питання, чи захоче на неї витратитися.