Гіроборд Denver HBO-6620
Фото 8 |
Denver HBO-6620
Діаметр коліс(а):6.5 "
Максимальне навантаження:90 кг
Максимальна швидкість:до 12 км/год
Запас ходу:до 10 км
Вага пристрою:8 кг
Всі характеристики
Купити Denver HBO-6620
Усі ціни 9 →Denver Hbo 6620 Biały | 12 520 грн. |
Denver Hbo 6620 Biały | 12 833 грн. |
Denver Hbo 6620 Biały | 13 146 грн. |
Denver HBO-6620 Self-Balancing Scooter | 12 480 грн. |
Denver Hbo-6620 Bluemk 2 6.5 Cala | 12 400 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →