Гіроборд Ninebot Mini
Відео 51Фото 7 |
Купити Ninebot Mini
Усі ціни 6 →Сігвей Ninebot Mini MiniRobot 54V Чорний | 9 200 грн. |
Гіроборд міні сигвей Ninebot Xiaomi mini гіроскутер з ручкою 700 Вт 54V Си | 12 305 грн. |
Гіроскутер міні-сигвей Ninebot Mini 54V Найнбот Minirobot Segway 700Вт 10. | 13 311 грн. |
Гіроскутер Сігвей Ninebot Mini гіроборд з ручкою 1400 Вт 54V 10.5 дюймів | 12 305 грн. |
Гіроскутер Minirobot сигвей Ninebot Xiaomi Mini 54V 10,5 дюймів Bluetooth | 12 305 грн. |
Гіроскутер міні сигвей NineBot Mini 700 Вт 54V 10.5 дюймів Синій | 13 311 грн. |
Спільне дітище китайських компаній Xiaomi і Ninebot відрізняється від класичних сігвеях способом повороту. Він здійснюється за допомогою рульової стійки, яка закінчується на рівні колін. Людям з високим зростанням доведеться призвичаїтися до поворотів, впливаючи на кермо верхньою частиною гомілок.
Два електромотори
У конструкції сігвея використовуються високоякісні металеві та пластикові матеріали. 10.5-дюймові колеса додатково одягнений у гумові покришки, що підвищує маневреність і прохідність гироскутера. Під підніжками сховалися два електродвигуна потужністю 350 Вт кожен. Вони здатні забезпечити пересування людини вагою до 85 кг з максимальною швидкістю 16 км/год. Крім того, сігвей оснащений сенсорами для самобалансировки, які працюють як в автоматичному режимі, так і настроюються користувачем у додатку.
Тренінг-навчання
При першому сполученні зі смартфоном буде запропоновано пройти тренінг-навчання. Він полягає в докладному ілюстрованому розборі тонкощів управління пристроєм. Швидкість пересування на час тренінгу обмежується мінімальним значенням з метою виключення можливих травм при падіннях. По закінченні навчання відкривається доступ до детального зміни налаштувань сігвеях.
Світлодіодні фари
За аналогією з сучасними автомобілями Xiaomi Ninebot Mini оснащений датчиками світла — при його недоліку автоматично включаються світлодіодні фари, ефективно висвітлюють простір попереду на відстані більше 2 м. Задні фари виконують ще більше функцій: вони можуть відтворювати різні світло-колірні ефекти (задаються в додатку), показувати напрямок поворотів, а також включати червоні стоп-сигнали при гальмуванні.
Арсенал функцій
Арсенал функцій сігвея доповнюється можливістю віддаленого управління процесом пересування (з мінімально допустимою швидкістю). Крім усього іншого, програма допоможе захистити пристрій від угону — при спробі крадіжки автоматично включиться світло-звукова сигналізація, а колеса залишаться в заблокованому стані.
- Оснащений LCD-монітором