Велосумка Deuter City Bag 1.2 л (3290117 7000)
Відео 1Фото 6 |
Deuter City Bag |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter City Bag 1.2 л
Велосумка Deuter City Bag 3290117 7000 | 628 грн. |
Сумка підсідельна Deuter City Bag (black) 3290117 7000 | 629 грн. |
Сумка пiдсiдельна Deuter City Bag (black) 3290117 7000 | 629 грн. |
Велосумка Deuter City Bag black | 588 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →