Велосумка Deuter Bike Bag II 1.1 л (3290917 7000)
Відео 1Фото 4 |
Deuter Bike Bag II 0.8 л1.1 л |
|
Петля для кріплення ліхтарика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Bike Bag II 1.1 л
Усі ціни 7 →Велосумка Deuter Bike Bag II 3290917 7000 | 732 грн. |
Сумка підсідельна Deuter Bike Bag II (black) 3290917 7000 | 732 грн. |
Велосумка Deuter Bike Bag II black | 682 грн. |
Сумка для велосипеда Deuter Bike Bag II 32909177000 | 732 грн. |
Сумка пiдсiдельна Deuter Bike Bag II (black) 3290917 7000 | 732 грн. |
Підсидільна сумка Deuter Bike Bag II (DEU-32612-7000) | 732 грн. |
Підсідельна сумочка Deuter BIKE BAG II black (3290917 7000) | 732 грн. |
Відеоогляди
Модификації Deuter Bike Bag II
Ціни на Deuter Bike Bag II |
---|---|---|---|---|
Deuter Bike Bag I 0.8 л | від 536 грн. | 18 пропозицій | ||
Deuter Bike Bag II 1.1 л | від 682 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →