Настінне кріплення Digital DRP-ST42
Digital DRP-ST42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digital DRP-ST42
Кронштейн для ТВ Digital DRP-ST42 | 1 329 грн. |
Кронштейн для ТБ Digital DRP-ST42 | 1 351 грн. |
Поворотно-похиле кріплення для ТВ Digital DRP-ST42 | 1 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →